Бензин у WIX в крові…

Бренд WIX Filters завжди йшов рука об руку з автоспортом. Ця традиція нараховує понад 50 років, а народилась вона у США.

WIX дуже швидко знайшов себе в світі спорту. З початку 60-х років, коли Річард Петті, відомий як "король", почав співпрацю з WIX Filters, ми беремо участь у багатьох престижних перегонах, таких як NASCAR або Indy 500.

Участь WIX - це не тільки спонсорство, завдяки якому марка щорічно залишається на очах у мільйонів відданих фанів автоперегонів. В першу чергу це розробка і постачання фільтруючого обладнання, що застосовується в гоночних автомобілях. WIX зосереджується як на розробці нових технологій, так і на постійному вдосконаленні існуючого продукту. Все це для того, щоб виграти додаткові соті частки секунди. Регулярні тести на трасі є важливою частиною плану розвитку продукту. Багаторічний досвід роботи дозволяє бренду WIX пропонувати фільтри, які не підводять навіть в найважчих умовах.

WIX Racing i British Touring Car Championship

У 2014 році бренд WIX Filters вирішив об'єднати свої зусилля з Адамом Морганом і Ciceley Motorsport для участі в захоплюючих змаганнях British Touring Car Championship (BTCC) під назвою WIX Racing. Виступи команди - це дуже цікавий період для всіх, пов'язаних з WIX в Великобританії.

Адам Морган - водій спортивного Мерседеса А-класу, провів дуже вдалий перший сезон в якості нашого гонщика і забезпечив собі перемогу в Гран-прі на трасі Брендс Хетч / Brands Hatch. Бренд WIX Filters продовжував спонсорство команди WIX Racing в 2015 році, протягом якого Адаму вдалося посісти перше місце в гонці в Тракстон / Thruxton і шість разів стояти на подіумі на шляху до сьомого місця в загальному заліку.

Зараз ми почали третій сезон BTCC у ролі титульного спонсора команди WIX Racing. Ми з великою надією дивимося в майбутнє, тому що сезон розпочався для нас чудово - чотири рази Адам Морган піднімався на подіум, в тому числі двічі на найвищу сходинку. Варто відзначити також домінування на трасі в Тракстон / Thruxton, де Морган завоював три місця на подіумі (в тому числі одну перемогу).

Хочете отримувати актуальну інформацію про команду WIX Racing і Адама Моргана? Увійдіть на Twitter (@wixracinguk), Facebook (/wixracinguk) або Instagram (@wixracinguk).

Інформація про водія – – Адам Морган / Adam Morgan

Вік

25 років

Дата народження

28.10.1988

Місце народження

Уоллі, Ланкашир, Великобританія

Сімейний стан

Неодружений

Зріст

180 см

Освіта

Стоуніхерст Коледж, Університет Брістоля

Захоплення

Автоспорт, лижі, фітнес, регбі

Європейський магазин Мотоекіпіровки WIX Racing

Увійдіть на www.wixracing.com, щоб отримати більш детальну інформацію та відвідайте наш Магазин Мотоекіпіровки, в якому можна придбати фірмовий одяг WIX Racing.

WIX за межами Європи – спонсорування Райана Ньюмана (# 31), гонщика команди Richard Childress Racing.

Протягом 3 сезонів WIX Filters співпрацює з командою Richard Childress Racing. RCR - це легенда американського автоспорту. Ця команда має більш ніж 45-річні традиції, є синонімом успіху і перемоги. У списку її досягнень 15 чемпіонатів (6 x Sprint Cup Series, 6 x NASCAR XFINITY Series, 2 x NASCAR Camping World Truck Series, 1 x ARCA Racing Series presented by Menards), а також вона була першою командою, яка перемогла в трьох окремих національних гонках серії NASCAR.

Партнерство WIX Filters і Richard Childress Racing полягає у спонсоруванні Райана Ньюмана (гонщик Chevrolet SS # 31) в серії NASCAR Sprint Cup (окремі гонки), а також в технічній підтримці команди Richard Childress Racing і ECR Engines (постачальник спеціалізованих гоночних двигунів для серії NASCAR). Технічна підтримка полягає у поставках масляних і повітряних фільтрів і в активній розробці нових рішень. У всіх автомобілів RCR під капотом є логотип WIX Filters - знак, що наші фільтри забезпечують відповідний захист роботи їхніх двигунів.

Інформація про водія – Райан Ньюман / Ryan Newman

Вік

39 років

Дата народження

8.12.1977

Місце народження

Саут-Бенд, штат Індіана, США

Сімейний стан

Одружений (дружина Кріссі, діти Бруклін і Ешлін)

Зріст

180 см

Освіта

Університет Пердью, Уест-Лафайетт

Захоплення

Ретро автомобілі, робота на фермі, полювання та рибалка

Понад 75 років WIX Filters є лідером в області фільтрації, який поставляє клієнтам автомобільні фільтри найвищої якості, запроектовані таким чином, щоб їх показники перевищували технічні вимоги. Richard Childress Racing пов'язана з брендом WIX багато років, ще з того часу, коли я сам займався будуванням двигунів. Приблизно у 2000 році ми почали співпрацю з WIX з метою розробки оптимальних фільтраційних рішень для повітряних і масляних фільтрів, які могли б підтримати нашу гоночних програму. WIX створив для нас фільтри, показники яких перевершили наші найсміливіші очікування. Бренд WIX завжди підтримував нас, і я пишаюся тим, що ми можемо продовжувати спільну роботу з їх інженерами над впровадженням нових рішень для фільтрів призначених для "щоденного" використання – Річард Чілдресс, керівник команди Richard Childress Racing.

---