...

WIX-FILTRON приєднується до групи MANN+HUMMEL

4 травня поточного року завершився процес включення компанії WIX-FILTRON до групи MANN+HUMMEL, внаслідок чого утворилася одна з найбільших в світі компаній, що спеціалізуються в області технологій фільтрації.

Об'єднання двох компаній, MANN+HUMMEL і AffiniaGroup, до якої відноситься компанія WIX-FILTRON Sp. z o.o. з місцерозташуванням в Гостині, дозволило створити організацію, що займає лідируючі позиції на глобальному ринку, поставляє найкращі інноваційні рішення в сфері фільтрації, як в автомобілебудівному, так і промисловому секторі. Спільна діяльність виявилася в можливості використання багатолітнього досвіду і традицій обох підприємств. Марки WIX і FILTRON докладають зусилля для зміцнення позицій всієї компанії шляхом розширення портфоліо пропонованих продуктів і можливості доступу до нових ринків збуту.

Компанія WIX-FILTRON піклується про своїх співробітників і надає підтримку місцевому співтовариству в Гостині вже протягом більше 30 років – починаючи з моменту закладання місцевого виробничого підприємства аж до моменту перетворення в підприємство глобального масштабу. Зміни, які сталися в організації, цього не змінять ні в якому разі. Як найбільший працедавець в регіоні, компанія WIX-FILTRON пропонує конкурентну винагороду, медичне обслуговування для співробітників і найкращі умови в області безпеки, гігієни праці і охорони довкілля. Зараз на фірмі працює більше 1800 співробітників. Виробництво і обслуговування клієнтів і надалі здійснюватимуться з головного офісу в Гостині, хоча і зміниться логотип компанії, що пов'язане з поточною організаційно-правовою формою підприємства. Доступ до сучасних технологій і процесів, отриманих від нової головної компанії, поза сумнівом, дозволить фірмі добитися ще кращих результатів в сфері виробництва, продажу і обслуговування ринків, а співробітникам – відкриє доступ до нових компетенцій і досвіду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---